Gürcistan Emlak; son yıllarda en fazla turist çeken ve her geçen gün gelişen Gürcistan‘da Batum merkezli olarak ‘25‘ yıldan uzun süredir Gayrimenkul Danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Kiralık, Satılık, Devren başta olmak üzere ihtiyacınız olan; Emlak, Daire, Konut, Ev, Villa, Dubleks, Apartman, Kırevi, İşyeri, Ofis, Arsa, Arazi, Fabrika, Depo, Araba, Otomobil vb. konularda en iyi hizmeti alabileceğiniz Gürcistan Emlak şehirde Tavsiye edilen Emlak Ofisi olarak popülerliğini ve müşteri sayısını her geçen gün arttırmaktadır. Gürcistan‘ın en popüler şehri olan Batum‘u merkez üssü yapan, Ahılkelek, Ahıska, Ahmeta, Ambrolauri, Bolnisi, Borcomi, Çiatura, Duşeti, Gagra, Gori, Gudauta, Cava, Cvari, Kobuleti, Kutaisi, Kazreti, Haşuri, Kvareli, Lagodehi, Marneuli, Mtsheta, Ninotsminda, Oçamçire, Ozurgeti, Pasanauri, Poti, Rustavi, Samtredia, Senaki, Şuahevi, Sohum, Supsa, Tiflis, Tbilisi, Telavi, Tetritskaro, Tianeti, Tkibuli, Tkvarçeli, Tshinvali, Tsalka, Tsiteli-Tskaro, Tsnori, Vale, Vani, Zugdidi şehirlerinde de ofisleri bulunan Gürcistan Emlak deneyimli Emlak ve Gayrimenklul Danışmanı personeli ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Gürcistan Emlak Siteleri

Günlük, Haftalık, Aylık, Yıllık olarak Kiralık Ev, Müstakil Ev, Ofis, Büro, Villa, Fabrika, Dükkan, Mağaza, Market, Otel, Depo, Araç, Tur Otobüsü, Vip Araç, Tur Rehberi, Akaryakıt İstasyonu gibi Satılık, Kiralık, Kiralama ihtiyaçlarınızı sorunsuz olarak karşılayacak olan Gürcistan Emlak ülkede gerçekleştirmiş olduğu başarılı çalışmalarla gerek Gürcistan halkı gerekse farklı ülkelerden Gürcistan‘a geleceklerin ilk başvurdukları işletmedir. Gürcistan Emlak Siteleri, Kiralık Ev Siteleri, Ev Kiralama, Ev Alma, Araba ve Vatandaşlık Alma vb. fikirlerinizi hayata geçirmek için bizimle iletişime geçerek Prosedür ve Gereken Belgeler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sektörde uzun yıllar tecrübe edinmiş, işinin ehli müşteri temsilcilerimiz merak ettiğiniz tüm konularda size detaylı bilgi verecektir.

Gürcistanda Emlak Siteleri

Uzun yıllardır Gürcistan‘da faaliyet gösteren, gerçekleştirdiği Emlak & Gayrimenkul Danışmanlık Hizmeti ile ülkede adından söz ettiren Güvenilir Emlak Şirketi olarak anılan, ülkenin tüm bölgelerinde oluşturduğu temsilcilik ve ofisleri ile daima en iyi hizmeti sunmak için uğraş veren Gürcistan Emlak sektörde bir çok yeniliğe imza atan firmalardan olmakla birlikte Gürcistan‘da gerçekleştirdiği İnşaat Projeleri ile de konforlu yaşam alanları oluşturmaktadır. Hayallerinizdeki konutları inşaa ederek konforlu yaşam alanları sağlayan Gürcistan Emlak; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1, 7+ standart olmak üzere; Dubleks, Tripleks, Villa, Residence, İş Merkezi gibi projeleri Depreme Dayanıklı, Otopark, Asansör, Çocuk Parkı, Spor Salonu, Fitness gibi Sosyal Yaşam Ortamları yaratarak ve Gürcistan Hükümeti‘nin belirlemiş olduğu şartlara uygun olarak yapmaktadır. Ülkeye hakim, tüm şehir ve bölgeleri iyi bilen, İnşaat Mühendisi personelimiz ile isteklerinize uygun özelliklere sahip seçenekleri sunarak Gürcistan‘da rahat yaşamanız için istediğiniz kriterlere uygun yaşam alanlarını sizin için oluşturuyoruz.

Gürcistan Emlak Siteleri, Gürcistan Emlak Fiyatları, Gürcistan Gayrimenkul İlanları gibi aramalarda ilk sıralarda yer alan, zengin Gayrimenkul seçenekleri ile gerek şehirde Konaklama gerekse Yatırım yapmak isteyenler tarafından ziyaret edilen Gürcistan Emlak şehirde en fazla müşteri pörtföyüne sahip olan Güvenilir Emlak Şirketi olarak bilinmektedir. Türkiye‘den ya da Dünya‘nın herhangi bir ülkesinden Gürcistan‘a gelecek vatandaşların ilk başvurdukları Gayrimenkul Şirketi olmasının haklı gururunu yaşayan Gürcistan Emlak şirketine günün her saatinde iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Türkçe, Gürcüce, İngilizce, Rusça dillerini ana dili gibi konuşan, anlayan, gerektiğinde Tercüme ve Tercüman olarak taleplerinizi karşılayabilecek işletmemiz sektördeki saygınlığını her geçen gün arttırmaktadır.

Destek - WHM Bilişim - Hosting - SEO